Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Kalite Güvencesi

KALİTE ELÇİLERİ

 

BİRGİVİ İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ

 

Adı-Soyadı

Birim / Unvan

 

ÖĞRENCİSİ BULUNMAMAKTADIR.

 

ÇEŞME TURİZM FAKÜLTESİ

 

1) Ali Sadık GENÇSOY

Seyahat İşletmeciliği Bölümü / 21180000081

 

2) Sefa Muhammed BOYRAZ

Konaklama İşletmeciliği Bölümü

 

3) Oğulcan BAKİ

Turizm Rehberliği Bölümü /  34190000131

 

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

 

1) Sıla ULUTURHAN

Lisans Öğrencisi

 

2) Buğse ŞAKI

Lisansüstü Öğrencisi

 

ECZACILIK FAKÜLTESİ

 

1) Nebahat Elif ERİTMEN

03170000015

 

EDEBİYAT FAKÜLTESİ

 

1) Cansın MERMER

İngiliz Dili ve Edebiyatı

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ

 

1) Rustam GAPUROV

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği

 

2) Öykü Eda ÖZDENİZ

Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü
Resim İş Öğretmenliği

 

3) Kübra Nur ULAŞ

Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Fen Bilgisi Öğretmenliği

 

4) Gaye EROL

Özel Eğitim Bölümü Özel Eğitim Öğretmenliği

 

5) Merve SEZER

Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

 

6) Taha Çağrı ÇELİK

Temel Eğitim Bölümü Okul Öncesi Öğretmenliği

 

7) Meltem ATASOY

Temel Eğitim Bölümü Sınıf Öğretmenliği

 

8) Semih PORTAKAL

Türkçe ve Sosyal Bilgiler Eğitimi Bölümü Türkçe Öğretmenliği

 

9) Ecem ŞARKLILAR

Türkçe ve Sosyal Bilgiler Eğitimi Bölümü Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

 

FEN FAKÜLTESİ

 

1) Doğukan YÖRÜKOĞLU

04160000028

 

GÜZEL SANATLAR, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ

 

1) Ayşenur YAŞAR

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi

 

2) İrem BETTAŞ

Fakülte Temsilcisi / Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 3. Sınıf Öğrencisi

 

HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ

 

1) Yazın BAŞKAN

2216044

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

 

1) Armağan YETİM

İktisat Bölümü / Fakülte Temsilcisi / 15160000041

 

2) Nagihan BAŞÇI

İşletme Bölümü / 13170000117

 

3) Miray ÖZER

Uluslararası İlişkiler Bölümü / 15170000113

 

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

 

1) Buse AYDIN

Reklamcılık Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisi

 

2) Tuğçe TÜZKAN

Reklamcılık Bölümü Doktora Öğrencisi

 

3) Hayri SEMERCİ

Reklamcılık Bölümü Lisans Öğrencisi

 

4) Batuhan AYDIN

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisi

 

5) Ansı GÜZELKÖYLÜ

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Doktora Öğrencisi

 

6) Fahriye Yeliz ÇOLAK

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Lisans Öğrencisi

 

7) Rabia GÜNER

Gazetecilik Bölümü Lisans 3. Sınıf Temsilcisi

 

8) Ebru Ceylan DOĞAN

Gazetecilik Bölümü 4. Sınıf Temsilcisi

 

9) Yağmur KARADAĞ

Gazetecilik Bölümü Lisans Öğrencisi

 

10) Gizem UYANIK

Gazetecilik Bölümü Lisansüstü Öğrencisi

 

11) Seray AÇAR

Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği Yüksek Lisans Öğrencisi

 

12) Coşkun ŞAHİN

Basın Ekonomisi ve İşletmeciliği Yüksek Lisans Öğrencisi

 

13) Gülenay KOÇAK

Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü 4. Sınıf Lisans Öğrenci

 

14) Erkan BAHADIR

Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü 4. Sınıf Lisans Öğrenci

 

15) Gencay AKAND

Radyo-TV ve Sinema Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans Programı Öğrencisi

 

16) Gürkan ŞEN

Radyo-TV ve Sinema Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans Programı Öğrencisi

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

 

1) Ahmet KESKİN

Bilgisayar Müh.

 

2) Dila ÇAĞLAR

Biyomühendislik Müh.

 

3) Büşra SAYIN

Deri Müh.

 

4) Arda Efe TAKKALI

Elektrik-Elektronik Müh.

 

5) Ayça DÖNMEZ

Gıda Müh.

 

6) Emre TAŞ

İnşaat Müh.

 

7) Asude KINDAN

Kimya Müh.

 

8) İbrahim Kağan BİLGE

Makine Müh.

 

9) Adem ÖĞÜT

Tekstil Müh.

 

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

 

1) Özlem YİĞİT

Beslenme ve Diyetetik Lisans Öğrenci No: 2817-100

 

2) Emine DEMİR

Ebelik Lisansüstü Program Öğrenci No: 9319-379

 

3) Buse ALIŞ

Ebelik Lisans Öğrenci No: 2817-275

 

SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

 

 

 

 

 

SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ

 

1) Eylül ATAÇ

Lisans Öğrencisi

 

2) Oğulcan HERAL

Temel Bilimler Lisansüstü Öğrencisi

 

3) İbrahim KÖSE

Yetiştiricilik Lisansüstü Öğrencisi

 

4) Cansın ALKAN

Avlama ve İşleme Teknolojisi Lisansüstü Öğrencisi

 

ZİRAAT FAKÜLTESİ

 

1) Berhat ÇEVİK

Tarla Bitkileri Bölümü / Fakülte Temsilcisi

 

2) Deniz UĞURTAŞ

Bahçe Bitkileri Bölümü

 

3) Cansın GÖĞEBAKAN

Bitki Koruma Bölümü

 

4) Serkan TARİM

Peyzaj Mimarlığı Bölümü

 

5) Dilan SINANMIŞ

Süt Teknolojisi Bölümü

 

6) Zeynep AYDEMİR

Tarım Ekonomisi Bölümü

 

7) Günay KAZKALDIRAN

Tarım Mak. Ve Tek. Müh. Bölümü

 

8) Fatih Lütfi KABACIK

Tarımsal Yap. ve Sul. Bölümü

 

9) Ertuğrul ŞEN

Toprak Bil. Ve Bit. Bes. Bölümü

 

10) Dijle ÖZSARAÇ

Zootekni Bölümü

 

TIP FAKÜLTESİ

 

1) Hüseyin FURKAN

2. Sınıf

 

2) Tunahan ŞEKERLİ

2. Sınıf

 

3) Mehmet Emre ATEŞ

3. Sınıf

 

4) Furkan HALİFEOĞLU

3. Sınıf

 

5) Kutay ARKOÇ

3. Sınıf

 

6) Beril Müge GÜÇLÜ

3. Sınıf

 

7) Saliha Nur DEMİRCİ

3. Sınıf

 

8) Ece İrem ZAMAN

4. Sınıf

 

9) Hakan Turan KİRİŞ

4. Sınıf

 

10) Nilay ÖNER

4. Sınıf

 

11) Harun Yiğit GÖKSEN

5. Sınıf

 

12) Mete Han KAVAL

5. Sınıf

 

13) Mehmet ÇELİK

5. Sınıf

 

14) Hosam Eldin Khalid Ali

5. Sınıf

 

15) Mustafa Onat ÇETİN

5. Sınıf

 

16) Eren YAĞMURLU

5. Sınıf

 

17) Yiğit ÖZEL

5. Sınıf

 

18) Ekrem Göksu FAZLA

6. Sınıf

 

19) Okyanus Rengin GÜZEL

6. Sınıf

 

20) Demre DELİPINAR

6. Sınıf

 

21) Mustafa CANBULUT

6. Sınıf

 

22) Servan BEKÇİ

6. Sınıf

 

23) Deniz Fırat ÖZTÜRK

6. Sınıf

 

GÜNEŞ ENERJİSİ ENSTİTÜSÜ

 

1) Alper EKİCİ

Araştırma Görevlisi

 

MADDE BAĞIMLILIĞI, TOKSİKOLOJİ VE İLAÇ BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

 

1) Duygu Yeşim KARABULUT

 

 

NÜKLEER BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

 

1) Melise KARATAY KUTMAN

Doktora Öğrencisi

 

ULUSLARARASI BİLGİSAYAR ENSTİTÜSÜ

 

1) Barış ÖNK

Doktora